HAKKIMIZDA

logogroup_beyaz

Şirketimiz, 1978’den bugüne tecrübesi ve kalitesiyle siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilme politikasını takip ederek çalışmalarına ve büyümeye önem göstermiştir. Sizin öneri ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmiş kaliteli ve ergonomik ürünlerini beğenilerinize sunmuştur. Şenel HSG Group; Tarsus Mersin Türkiye’de üretim fabrikası , Adana Türkiye ve Luksemburg‘da showroom, Kapadokya Türkiye’ de de Aden Hotel olarak hizmet vermektedir.

Our company, with its experience and quality since 1978, has followed the policy of providing better service to you, our valued customers, and has shown importance to its activities and growth. It has acted in accordance with your suggestions and thoughts and has presented its quality and ergonomic products to your appreciation. Şenel HSG Group; It serves as production factory in Tarsus Mersin Turkey, showroom in Adana Turkey and Luxembourg and Aden Hotel in Cappadocia Turkey.

Notre entreprise, forte de son expérience et de sa qualité depuis 1978, a pour politique de fournir un meilleur service à vous, nos précieux clients, et attache de l’importance à ses activités et à sa croissance. Il a agi conformément à vos suggestions et à vos réflexions et a présenté ses produits de qualité et ergonomiques à votre appréciation. Şenel HSG Group; Il sert d’usine de production à Tarsus Mersin Turkey, de showroom à Adana et à Luxembourg et d’Aden Hotel en Cappadoce Turkey.

KAPAT